توسعه فعالیت شرکت دیجیتال مارکتینگ یلدا

 دیجیتال مارکتینگ یلدا به عنوان بخش جدیدی از شرکت مهندسی یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

نظر به پیشرفت پرسرعت دنیای وب و اینترنت، تکنولوژی و بازاریابی های جدید به سرعت جای تکنولوژی های قدیمی را گرفتته و در قالبی با عنوان دیجیتال مارکتینگ عرضه می شوند. ضرورت امروز، بر خلاف روش های سنتی دیروز که درآن، بازاریابی ها، بدون داشتن تصویر درستی از مشتریان و فقط بر روی گروهی از آن ها انجام می گرفت و بخش اعظم هزینه‌های تبلیغات مربوط به کسانی می‌شد که نه در بازار هدف قرار داشتند و نه آن را می‌دیدند، نیاز به بازار های تبلیغاتی هدفمند است. در این راستا  دیجیتال مارکتینگ ابزاری موثرو کارآمد است که به بررسی و تحلیل رفتار مشتری ها بر روی این بازارهای هدفمند می پردازد و سپس با بررسی نتایج به دست آمده میزان موفقیت را بررسی می کند. به همین منظور شرکت ها با استفاده از روش های مختلف مانند وب سایت، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات گوگل و ... سعی در تحلیل رفتار مشتری دارند تا تبلیغات خود را در زمان مناسب و بر روی طیف وسیعی از کاربران منتشر نمایند و در نتیجه بتوانند بهترین بازخورد را دریافت نمایند.
در واقع بازاریابی اینترنتی گام به گام با مشتری در حرکت است. چند نمونه از خدمات دیجیتال مارکتینگ در زیر آورده شده است:


1-دیجیتال مارکتینگ با استفاده از موتور های جستجو

یکی از روش های بسیار موثر، دیجیتال مارکتینگ بر اساس موتور های جستجو است که به بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و سئو می پردازد و به ارتقا جایگاه سایت از طریق کسب رتبه از موتور جستجوی گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول نتایج منجر می شود.، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، تکنیکی برای جذب بازدید از سمت موتورهای جستجو و تبدیل آن به مشتری است، و اهمیت آن از جایی است که اگر بهترین سایت را هم داشته باشید بدون دیده شدن در موتور های جستجو نمی توانید به موفقیتی پیرامون موضوع کاری خود دست پیدا کنید واین مهم در دیجیتال مارکتینگ با سر فصل سئو و با استفاده از مهارت و تکنیک همراه با خلاقیت انجام پذیر است، رعایت نکاتی نظیر: کد های html,css,jquery ، مناسب بودن گرافیک سایت ، برخورداری از سرور با کانفیگ مناسب ، سرعت لود مناسب سایت، و انتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت سئو، از مواردی مهم، در این زمینه هستند.

2- دیجیتال مارکتینگ از طریق ایمیل


ایمیل مارکتینگ هم یکی دیگر از روش های موثر در دیجیتال مارکتینگ است که از طریق آن، محصولات و خدمات خود را با هدف افزایش ارتباط موثر با مشتری و در جهت تداوم فروش و وفاداری به مخاطبان مان اطلاع رسانی کرده و همچنین به تعداد کاربران خود اضافه می کنیم و چه بهتر که بانک ایمیل توسط سایت خود شما و از طریق صفحات لندینگ پیج و در برابر یک خدمت رایگان جمع آوری شود .

3- دیجیتال مارکتینگ محتوایی


و اما یکی دیگر از  موارد مهمی که پس از راه اندازی بستر اطلاع رسانی خود باید به آن بپردازیم  تولید محتوا است ، تولید محتوا با استراتژی ها متعددی از قبیل آموزش، اطلاع رسانی، سرگرمی، تبلیغات و … صورت می گیرد که از اهمیت بالایی برخوردار است، امروزه هم بیشترین تاکید موتور های جستجو و سئو بر تولید محتوای اصولی و با کیفیت است، هنگامی که تولید محتوای شما تمام شد، کار و وظیفه اصلی شما شروع می شود، چرا که باید تمام محتوای خود را براساس استانداردهای سئو نوشته و تمامی تکنیک ها مانند به کار بردن کلمات کلیدی، متا تگ ها، عناوین و چگالی را براساس آخرین الگوریتم های سئو رعایت و به کار ببندید که این کار باعث افرایش سریع رتبه و جایگاه و نمایش  وب سایت شما می شود.


4- دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی


شبکه های اجتماعی قسمتی از زندگی روزانه ما هستند و کاربران نیاز های روزمره خود را با استفاده از تلفن های همراه برطرف میکنند طبق آمار اعلام شده گوشی های موبایل ۷۵% درصد از تمام ترافیک اینترنتی را به خود اختصاص داده اند که از این میزان در حال حاضر حدود ۶۰% درصد خرید از فروشگاه های اینترنتی از طریق گوشی های موبایل صورت می گیرد. طبق آمار شبکه اجتماعی اینستاگرام، این شبکه دارای ۵۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه است.که همه و همه نشانگر اهمیت حضور در این شبکه ها است .


5-تبلیغات در گوگل


یکی دیگر از خدمات مهم دیجیتال مارکتینگ تبلیغات کلیدی گوگل بر روی کلمات دلخواه و انتخابی شما و نمایش آن در صفحه اصلی جستجوی گوگل است، زمانی که مدیران شرکت ها و موسسات به دنبال موثرترین، کم هزینه ترین و هدفمند ترین راه برای معرفی سایت خود در دنیای مجازی هستند، تبلیغ در گوگل یا همان گوگل ادوردز بهترین انتخاب است چرا که مشتریان را به صورت هدفمند به سایت آنها هدایت می کند. این روش برای همه از شرکت های کوچک تا بزرگترین کمپانی ها، مورد استفاده قرار می گیرد.خوبی این روش سیستم محاسبه هزینه است چرا که تا زمانی که کاربر روی لینک شما کلیک نکند هیچ مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد، بنابراین جای نگرانی برای هزینه ای که برای تبلیغات پرداخت می کنید، وجود ندارد.

دیجیتال مارکتینگ یلدا با سابقه چندین ساله در عرصه فن آوری دیجیتال و بهره گیری از کادر حرفه ای، کلیه ی نیاز های کاربران خود را بدون کوچکترین دغدغه ای برطرف می سازد و با وسواس بسیار در انجام کلیه امور و حفظ زمانبندی در زمان ارائه خدمات، رضایت کامل مشتریان را به ارمغان  می آورد.

پس در این حوزه نیز با اقتدار می گوییم : " آنچه خواسته ایم، توانسته ایم..."
و مفتخریم که می توانیم در جهت برآورده شدن نیاز های شما کابران محترم، در حوزه دیجیتال مارکتینگ، با اشتیاق قدم برداریم و آسودگی خیال را به شما ارزانی کنیم.

امتیازی ثبت نشده است

طراحی و پیاده سازی توسط : شرکت فنی و مهندسی یلدا