سیستم مدیریت اطلاعات فریار

سامانه یکپارچه مدیریت اطلاعات  فریار، مجموعه ای از سیستم های مربوط به بخش های مختلف سازمانی شامل مدیریت ، فروش، مالی، بازرگانی، اداری و منابع انسانی، تولید و پشتیبانی می باشد. این مجموعه جهت مدیریت موثرتر کلیه بخش های شرکت های دولتی ، خصوصی و شرکت های با سیاست پروژه محور، در مقیاس متوسط و بزرگ پایه ریزی شده است و بصورت سرویس های ابری در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

با استفاده از این سرویس ها، دیگر نیازی به داشتن سرور و یا کامپیوتر خاص وجود ندارد و مشتریان عزیز می توانند با هر سخت افزار هوشمند، در هر زمان ومکانی به سرویس مورد نظر دسترسی داشته باشند. این سامانه  به صورت تحت وب و قابل اجرا در Smart Phone ها و تبلت ها، با بهره گیری تکنولوژی­های جدید شرکتهای مایکروسافت(MVC4) وتویتر(Bootstrap )در قالب دات نت فریمورک 4.5 با استفاده از ابزارهای  قدرتمندVS2013  و MSSQL SERVER 2014تولید خواهد شد.

شایان ذکر است زیرسیستم مدیریت بازاریابی و ثبت سفارشات، نخستین زیرسیستم از فریار است که در دیماه به بازار عرضه خواهد شد.

این زیر سیستم فرآیند محور، قسمتی از سیستم مدیریت فروش است، که ثبت و کنترل کلیه اطلاعات و عملیات مربوط به بازاریابی وفروش کالا و خدمات را از مرحله دریافت و ثبت بانک اطلاعاتی بازار هدف تا مرحله ارسال کالا،  پوشش می دهد.

طراحی و پیاده سازی توسط : شرکت فنی و مهندسی یلدا